Reklama

Dzień dobry Katowice. Wracamy do tematu zboczeńca przy Silesia City Center

Redakcja
Jest poniedziałek 24 września. Zgodnie z prognozą IMGW, to będzie zimny, pochmurny i deszczowy dzień. Padać może przed południem, a przez cały dzień niebo będzie zachmurzone. Temperatura maksymalna ma wynosić 11 stopni Celsjusza. Będzie wiało. Wiatr z zachodu może osiągać 9 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13:30 rozpocznie się  posiedzenie komisji transportu rady miasta (sala 4.5, ul. Młyńska 4)

O godz. 11 na Rynku rozpocznie się IV Katowicki Dzień Aktywnego Seniora. W programie m.in. włoskie przeboje w wykonaniu Marco Bocchino, tańce europejskie (Uniwersytet Trzeciego Wieku), plenerowe widowisko (Teatr Gry i Ludzie). Ponadto wystąpi kabaret „Moherowe Berety”. Zaplanowano słodki poczęstunek oraz tradycyjne śląskie krupnioki. W specjalnie przygotowanych namiotach zaprezentują się partnerzy Katowickiej Karty Aktywne Seniora. Impreza potrwa do 14:30.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Po naszej publikacji na temat zboczeńca grasującego przy Silesia City Center, odezwała się do nas kolejna kobieta, która została zaatakowana dokładnie w ten sam sposób. Dziś napiszemy również o decyzji prokuratury w tej sprawie.

W weekend pisaliśmy o tym, że:

Straż miejska jest już gotowa do rozpoczęcia kontroli tego czym mieszkańcy palą w piecach. Do pomocy zostanie wykorzystany dron. Więcej TUTAJ.

SLD przedstawił kandydata na prezydenta Katowic. Więcej TUTAJ.

Powstało miejskie centrum energii. Szczegóły TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*