Reklama

Dzień dobry Katowice. Robi się coraz cieplej

Redakcja
Dziś jest piątek, 17 lutego. Według prognozy IMGW termometry pokażą 5 stopni Celsjusza. Niebo będzie bardzo zachmurzone, możliwe słabe opady deszczu. Wiatr zachodni będzie wiał z prędkością 3 m/s. W nocy spadek temperatury do 0 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11:30 briefing prasowy  wojewody śląskiego na temat działań w związku z zagrożeniem ptasią grypą H5N8

O godz. 12 w Spodku debata pt. „Jak zmodernizować ikonę modernizmu?”. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 19.30 w Strefie Centralnej Krótki Przegląd Filmów Krótkometrażowych #17: Fantasy. Więcej informacji TUTAJ.

O godz. 17 w MDK Koszutka spotkanie z posłanką na Sejm Moniką Rosą. Więcej informaji TUTAJ.

Dziś w portalu Katowice24.info:

Szpital w Murckach przynosi co roku milionowe straty. Pracownicy i pacjenci przekonują, że to nie powód, by łączyć go z GCM.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Zakończyły się prace ziemne i wybudowano fundamenty. Rozpoczyna się kolejny etap budowy biurowców KTW. Więcej na ten temat TUTAJ.

Pacjent szpitala w Ochojcu miał pęknięte serce. Chorzy zazwyczaj tego nie przeżywają. Więcej o skomplikowanej operacji w katowickim szpitalu przeczytacie TUTAJ.

Wstyd mi, że przestrzeń zbudowana za setki milionów złotych jest notorycznie niszczona przez kierowców – pisze nasz redaktor naczelny. Komentarz przeczytacie TUTAJ.

Niektórym mieszkańcom Ochojca nie podobają się granice nowego obwodu szkoły podstawowej. Będą walczyć o ich zmianę. Więcej na ten temat TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*