Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj rusza Jarmark Wielkanocny na Rynku

Redakcja
Jest środa, 14 marca. Zgodnie z prognozą IMGW, dzisiaj może być deszczowo. Słabe opady mają pojawić się rano i potrwać do wczesnego popołudnia. Temperatura spadnie w porównaniu do poprzednich dni. Wyniesie maksymalnie 5 stopni Celsjusza.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 13.00 posiedzenie komisji infrastruktury i środowiska.

O godz. 17.00 w MDK “Koszutka” (filia “Dąb”, ul. Krzyżowa 1) spotkanie pt. “Szukając raju – spacerem po ogrodzie włoskim, francuskim i angielskim”. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w MBP Katowice (filia nr 28, ul. Uniczowska 36) spotkanie z mgr Katarzyną Bieg, dietetykiem klinicznym pt. “Być zdrowym”. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Absurdalnej (ul. Dworcowa 3) pierwszy koncert z cyklu “50 Voices of UŚ”. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Miasto chce przejąć teren, który należy do marszałka województwa. Na razie to tylko plany, ale mieszkańcy życzyliby sobie w tym miejscu domu opieki dla starszych osób.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Samochód staranował wejście do sklepu na os. Odrodzenia. Dwóch mężczyzn włamało się do środka, żeby okraść kantor. Policja publikuje naganie z monitoringu i prosi o pomoc. Więcej TUTAJ.

Na dnie zalega duża warstwa mułu, a brzegi są zarośnięte i zaśmiecone. Trwa oczyszczanie Rawy w centrum Katowic. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*