Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj koncert gwiazd w kościele garnizonowym

Redakcja
Jest środa, 1 luty 2017 roku. Według IMGW, rano mogą wystąpić marznące opady deszczu lub śniegu. Temperatura będzie jeszcze wyższa niż w poprzednich dniach. Minimalnie termometry pokażą – 1 stopień Celsjusza. Odczuwalna temperatura wyniesie w ciągu dnia nawet trzy stopnie powyżej zera. Nieznacznie ochłodzi się wieczorem. W nocy może padać.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 11 posiedzenie komisji edukacji rady miasta (ul. Młyńska 4, s. 209).

O godz. 14 w Urzędzie Wojewódzkim (ul. Jagiellońska 25, Sala Złota) wojewoda wręczy listy gratulacyjne wyróżniającym się funkcjonariuszom policji.

O godz. 18 w kościele garnizonowym p. w. św.Kazimierza Królewicza (ul Marii Skłodowskiej-Curie 20) koncert z udziałem Alicji Majewskiej, Olgi Bończyk, Zbigniewa Wodeckiego i Włodzimierza Korcza. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Za parę miesięcy zakończy się inwestycja Muzeum Śląskiego. W strefie kultury przybędzie miejsc parkingowych.

Tramwaje Śląskie szukają motorniczych. Najpierw jednak chętni muszą przejść kosztowny kurs.

Wczoraj pisaliśmy m. in. o tym, że:

Z roku na rok jakość powietrza w Katowicach jest coraz lepsza. Może być jeszcze lepiej, ale brakuje odpowiednich przepisów i pieniędzy. Więcej TUTAJ.

Duża kamienica przy ul. Dworcowej ma nowego właściciela. Spółka z Bielska-Białej deklaruje, że budynek będzie służył Katowicom. Więcej TUTAJ.

Muzeum Śląskie za parę miesięcy zaprosi zwiedzających do dwóch zrewitalizowanych budynków. Wiadomo już jakie wystawy będzie można zobaczyć w łaźni i stolarni. Więcej TUTAJ.

Zapraszamy do lektury. Miłego dnia.

Jeśli chcecie pokazać nam swoją dzielnicę albo osiedle o poranku, przyślijcie nam zdjęcie na adres [email protected]. Każdego dnia czekamy na zdjęcia do 7:40 rano.


Tagi:

Komentarze

 1. Mariusz 1 lutego, 2017 at 8:47 am - Reply

  No ale ja przepraszam bardzo! (czytać głosem K. Gonciarza). Jako codzienny czytelnik teleranka portalu katowice24.info chciałbym podnieść swoje oburzenie na fakt braku publikacji zapowiadanego w dniu wczorajszym artykułu o prakingach na osiedlu tysiąclecia. Sprawdzając dzisiaj jego brak zacząłem już wątpić w swoje zdolności percepcyjne spowodowane tym, że informacja o artykule wyparowała z wczorajszego wpisu. Na szczęście jednak w internecie nic nie ginie i wujek google zapisał dla nas wzmiankę o obiecanej publikacji: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:katowice24.info/dzien-dobry-katowice-darmowe-przejazdy-kolejami-slaskimi-odwolane/

  „Na os. Tysiąclecia parkingi Spółdzielni Mieszkaniowej „Piast” będą dostępne wyłącznie dla mieszkańców.”

  Co robić, jak żyć? Czyżby jednak na wskutek nagłego zwrotu akcji parkingi stały się dostępne wyłącznie dla przyjezdnych?

  • Grzegorz Żądło 1 lutego, 2017 at 8:55 am Reply

   Tekst o parkingach będzie dzisiaj. Czasami, jeśli danego dnia publikujemy nieplanowane wcześniej teksty związane z bieżącymi wydarzeniami, przesuwamy niektóre tematy na kolejne dni. Cieszy nas przy okazji tak wnikliwa lektura naszych zapowiedzi. Proszę wypatrywać tekstu, który Pana interesuje dzisiaj. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

*
*