Reklama

Burger King inwestuje na Śląsku

Restauracja w Bielsku-Białej.

G. Ż.
Burger King otworzy w październiku swoją pierwszą w regionie restaurację, w której będzie można zamówić jedzenie nie wychodząc z samochodu. Lokal powstanie w Rudzie Śląskiej. Po latach nieobecności w Polsce sieć inwestuje w rozwój własnych punktów oraz tych opartych na franczyzie.

Restauracja typu drive thru, czyli „z okienkiem”, zostanie otwarta przy ul. Klary w Rudzie Śląskiej. Na razie nie wiadomo jeszcze w którym dokładnie miejscu. Trwają negocjacje z miastem. Wiadomo tylko, że będzie to lokal w  budynku wolnostojącym z miejscami siedzącymi i okienkiem dla zmotoryzowanych. Rozpoczęła się już rekrutacja pracowników, których ma być docelowo od 30 do 50.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do szukających stałej pracy, jak i tych, którzy chcą po prostu dorobić. Od przyszłych pracowników nie wymagamy doświadczenia, liczy się zaangażowanie i chęć do pracy – mówi Małgorzata Skalska, specjalista ds. HR w Burger King Polska.

Lokal w Rudzie będzie piątym sieci w woj. śląskim i 48 w Polsce. Restauracje Burger King działają w Katowicach (dwie), Bielsku-Białej i w Rudzie Śląskiej.

Założony w 1954 roku Burger King jest drugą co do wielkości siecią restauracji typu fast food na świecie.


Tagi:

Komentarze

  1. katowiczanin 19 sierpnia, 2016 at 12:10 am - Reply

    Kolejny przykład braku wiedzy pana redaktora Żądło. Jak można napisać , że nie wiadomo w którym miejscu powstanie ta restauracja, skoro rozpoczęto już jej budowę.

    • Grzegorz Żądło 19 sierpnia, 2016 at 8:27 am Reply

      Informacja o tym, że nie wiadomo jeszcze, w którym dokładnie miejscu powstanie restauracja pochodzi z biura prasowego Burger Kinga w Polsce. Proszę więc tak skierować swoje żale. Następnym razem proszę się podpisać, będziemy wiedzieli kogo zapytać w temacie nieruchomości w Rudzie Śląskiej.

Dodaj komentarz

*
*