Reklama

Bukmacherzy typują wyniki wyborów samorządowych w Katowicach

Zdjęcie archiwalne.

Redakcja
Według przewidywań jednego z bukmacherów, wybory na prezydenta Katowic wygra już w I turze Marcin Krupa, Drugie miejsce zajmie Leszek Piechota, a trzecie Dawid Durał. Z kolei w wyborach do Sejmiku woj. śląskiego zwycięży Koalicja Obywatelska przed PiS.

Polityczny Barometr BETFAN to systematycznie uaktualniany zestaw analiz i prognoz dotyczących ważnych wydarzeń politycznych. W oparciu o te dane bukmacher prognozuje rozstrzygnięcia przyszłych zdarzeń politycznych i na tej podstawie wystawia kursy.

Jak wynika z tych analiz, na Marcina Krupę zagłosuje 58,5% wyborców, co zapewni mu wygraną w I turze. Zdaniem BETFAN, drugie miejsce zajmie Leszek Piechota z PiS, który może liczyć na 20% głosów. Trzecie miejsce zajmie radny Dawid Durał, którego wynik bukmacher szacuje na 14,5% głosów. 5% głosów miałby dostać Jacek Budniok z Konfederacji, a 2% Marek Strzałkowski. Frekwencja w Katowicach wyniesie nie więcej niż 55,25%.

Polityczny Barometr BETFAN wskazuje, że KO zwycięży w wyborach do sejmiku śląskiego, zdobywając 33% głosów. Zdaniem bukmachera, na PiS zagłosuje 27%, a na Trzecią Drogę 13,4%.


Tagi:

Komentarze

  1. Radek 27 marca, 2024 at 3:10 pm - Reply

    Zmobilizujmy się w Kato, żeby była druga tura.
    Pewnie na koniec i tak wygrają deweloperzy, ale to mogą być piękne 2 tygodnie

  2. koala 26 marca, 2024 at 11:36 am - Reply

    mafia

Dodaj komentarz

*
*