Reklama

Bransoletka za 4 tys. zł została skradziona. Na nagraniu widać jak mężczyzna chowa ją do kieszeni [WIDEO]

Redakcja
Kradzież w Galerii Katowickiej. Z jednego z salonów zniknęła bransoletka o wartości ponad 4 tys. zł. Policja opublikowana nagranie, na którym widać mężczyznę chowającego biżuterię do kieszeni.

Policjanci z Katowic poszukują młodego mężczyzny, którego wizerunek został dzisiaj opublikowany na stronie komendy miejskiej. Miał on ukraść wartą kilka tysięcy złotych bransoletkę. Do kradzieży doszło już 2 miesiące temu. Podejrzewany wszedł 25 maja do salonu w Galerii Katowickiej. Otworzył szufladę i zerwał zabezpieczenia na biżuterii, a następnie włożył ją do kieszeni. Moment kradzieży uchwyciła kamera monitoringu. Policjanci opublikowali dzisiaj wideo i zdjęcia podejrzewanego mężczyzny. Skradziona bransoletka jest wykonana ze złota i stali szlachetnej. Jej wartość to ponad 4 tys. zł.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z komisariatu VI policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 38 50, 47 851 38 85, 47 851 25 55 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*