Reklama

Awaria wodociągu przy os. Witosa

G. Ż.
W piątek przed południem doszło do awarii wodociągu na ul. Obroki. Część osiedla nie ma wody, z kolei na os. Witosa mogą występować problemy z ciśnieniem.

Do awarii głównej magistrali o średnicy 100 cm doszło na wysokości budynku przy ul. Obroki 53. Wody nie mają odbiorcy w budynkach o numerach nieparzystych od 51 do 69. Z kolei na całym osiedlu Witosa występują spadki ciśnienia wody, a na wyższych kondygnacjach przerwy w dostawie. Bez wody jest również stacja benzynowa Moya.

Usuwanie awarii potrwa do soboty. Obecnie trwają prace przygotowawcze do przełączenia rejonu ul. Obroki i os. Witosa na awaryjny system zasilania. Przełączenie planowane jest na godz. 17.00. Pozwoli ono na utrzymanie dostaw wody do większości odbiorców w trakcie usuwania awarii.  Jedynym obiektem, który pozostanie bez wody do czasu usunięcia awarii będzie stacja Moya przy ul. Obroki. Po usunięciu awarii jutro w godzinach porannych planowane jest przywrócenie zasilania w wodę rejonu ul. Obroki i os. Witosa dotychczasową siecią.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*