Reklama

#AktywujPracę wspólnie z Fundacją Aktywizacja i pracuj z pasją!

Fundacja Aktywizacja od blisko 30 lat jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Działa na rzecz usamodzielnienia i poprawy jakości życia osób z niepełnosprawnościami poprzez zintegrowane działania aktywizacyjne, zmianę postaw otoczenia oraz wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Obecnie nasza organizacja w ramach programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Praca-Integracja” współpracuje z Pocztą Polską realizując projekt „Aktywuj pracę”, mający na celu zwiększenie zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami na terenie całego województwa śląskiego na różnych stanowiskach ww. spółki. Są to m.in takie stanowiska jak:

·        pracownik obsługi klienta

·        doradca klienta

·        listonosz

·        listonosz paczkowy

·        pracownik sortowni

·        kierowca B lub C

·        pracownik ds. obsługi gotówkowej

·        pracownik ds. ekspedycyjno-rozdzielczych

·        pracownik ds. opracowywania przesyłek.

Zgodnie z ww. działaniami oferujemy pomoc w rozpoznaniu potrzeb wynikających z niepełnosprawności, w dofinansowaniach (zakupu m.in. sprzętu, dzięki któremu kandydat będzie mógł podjąć pracę na danym stanowisku w pełnym jej komforcie), w uzyskaniu pożądanych kwalifikacji zawodowych i  zniwelowaniu barier funkcjonalnych oraz technicznych ww. przedsiębiorstwach. Zapewniamy wsparcie w postaci doradztwa zawodowego, psychologicznego i prawnego. Osoby, które podejmą zatrudnienie w ramach projektu mogą skorzystać także ze wsparcia finansowego w wysokości 600zł netto miesięcznie w początkowym okresie jego trwania.

Jeżeli posiadasz aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności oraz masz już pierwsze doświadczenia w podobnej branży za sobą:

#AKTYWUJPRACĘ I

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

☎ tel: Katarzyna Budziłek: tel. 504 098 815  mail: [email protected]

Zapraszamy na naszą stronę internetową:

https://aktywizacja.org.pl/

oraz na nasz profil na Facebooku:

https://www.facebook.com/Fundacja-Aktywizacja-Filia-w-Katowicach-100320838258558

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*