Reklama

Agresywny taksówkarz w Katowicach nie miał prawa jazdy. Może dużo zapłacić za swoje zachowanie [WIDEO]

Redakcja
Surowa kara dla agresywnego kierowcy w Katowicach. Policja opublikowała nagranie, na którym widać zachowanie taksówkarza. Okazało się, że mężczyzna nie miał prawa jazdy, bo stracił uprawnienia za jazdę pod wpływem alkoholu.

Mieszkaniec Chorzowa surowo ukarany za agresywne zachowanie na drodze. Policjanci opublikowali nagranie, które otrzymali na skrzynkę Stop Agresji Drogowej. Widać na nim, jak samochód osobowy marki Volkswagen jadący ulicą Chorzowską w stronę centrum Katowic hamuje bez powodu przed samochodem ciężarowym. Niewiele brakowało, żeby kierowca osobówki doprowadził do kolizji. Na koniec wystawia rękę za boczną szybę i pokazuje kierowcy ciężarówki środkowy palec.

Nagranie trafiło do VII komisariatu policji w Katowicach. Policjanci ustalili, że za kierownicą volkswagena siedział 42-letni mieszkaniec Chorzowa. Okazało się, że mężczyzna nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ stracił je za jazdę pod wpływem alkoholu. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, tamowanie i utrudnianie ruchu oraz jazdę bez wymaganych uprawnień policjanci skierowali przeciwko 42-latkowi wniosek o ukaranie do sądu. Za popełnione wykroczenia grozi mu sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i do 30 tysięcy złotych grzywny.


Tagi:

Komentarze

 1. Taki sobie 19 maja, 2023 at 6:24 am - Reply

  Trzeba nie mieć mózgu żeby hamować gwałtownie przed ciężarówką. Czy ten baran zastanowił się ile waży samochód ciężarowy i co by zostało z jego taksówki gdyby gostek z tego Mana nie dał rady wyhamować?

 2. AA 18 maja, 2023 at 5:38 pm - Reply

  Trzeba mieć mózg wielkości orzeszka aby mając odebrane uprawnienia pajacować na drodze.

 3. Obywatel 18 maja, 2023 at 4:51 pm - Reply

  taksówkarz nielegalny? to jeszcze ludzi naciągał o niby podatek w opłacie. czerwony kolor to komuniści i zlodzieje

  • kukura 18 maja, 2023 at 7:46 pm Reply

   pis ma czerwone barwy?

 4. Sk 18 maja, 2023 at 4:42 pm - Reply

  zakazać jazdy vdo końca życia!!!!

Dodaj komentarz

*
*