Reklama

Zwłoki dwóch mężczyzn znalezione w centrum Katowic

G. Ż.
Zwłoki dwóch mężczyzn zostały w niedzielę znalezione w pustostanie przy ul. Raciborskiej. To najprawdopodobniej bezdomni. Policja ustala jeszcze ich tożsamość.

W niedzielę mężczyzn przyszedł odwiedzić znajomy, który czasem do nich zaglądał. Już nie żyli. W pustostanie widać było ślady pożaru. Zwłoki mężczyzn nie były zwęglone, ale mogli się zaczadzić. Na miejscu był m.in prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Był też biegły lekarz sądowy, a w sprawie wypowie się również biegły z zakresu pożarnictwa.

Pustostan, w którym znaleziono zwłoki, to pozostałość po bazie PKP. W pobliżu swoją siedzibę mają Koleje Śląskie. Według nieoficjalnych informacji, mężczyźni mieszkali w budynku od około roku.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij