Reklama

Znów można latać z Pyrzowic do Monachium

Redakcja
Po czterech latach przerwy z lotniska „Katowice” w Pyrzowicach znów można polecieć do Monachium. Połączenie, które wcześniej było obsługiwane przez PLL LOT, wznowiła niemiecka Lufthansa. Pierwsi pasażerowie wylecieli z Pyrzowic we wtorek.

Na tej trasie bardzo zależało władzom pyrzowickiego portu. Połączenie z Monachium umożliwia bowiem loty z przesiadką na cztery kontynenty. Niemieckie lotnisko jest drugim w Niemczech i jednym z największych w Europie tzw. hubów (czyli portów przesiadkowych).

Loty z Pyrzowic i w drugą stronę będą się odbywać codziennie. Będą obsługiwane samolotem Bombardier CRJ-900, który może zabrać na pokład do 90 pasażerów.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij