Reklama

Zniszczył wystawę w centrum Katowic. Został złapany dzięki monitoringowi [WIDEO]

Ł. K.
Pijany mężczyzna szedł ulicą i uszkodził stojącą w centrum Katowic wystawę. Strażnicy miejscy szybko go złapali. Wandal cieszył się na ich widok, do momentu aż nie został przyciśnięty do chodnika. Był pijany.

Wystawa, która pojawiła się obok Rynku na ul. św. Jana, w sobotę szybko została zniszczona. Jednak szybko też zareagowały służby. Do sytuacji doszło w nocy z soboty na niedzielę. Pijany mężczyzna przechodził obok wystawy fotografii z okazji 90-lecia powstania osiedla willowego w śródmieściu. Kopnął, a następnie popchnął i przewrócił jeden ze stojaków. Wszystko zauważył pracownik centrum monitoringu i ok. godziny 3 poinformował strażników miejskich. Chwilę później, również na ulicę św. Jana, podjechał radiowóz straży miejskiej. Wandal na początku cieszył się na widok patrolu, machał rękami  i tańczył. Kiedy dowiedział się, że jest zatrzymany, stał się agresywny.  Mężczyzna został obezwładniony i skuty kajdankami. Strażnicy przekazali go policjantom, którzy zabrali go na izbę wytrzeźwień.

 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij