Reklama

Pobili i okradli 31-latka w centrum Katowic. Policja publikuje wizerunek sprawców [WIDEO]

Łukasz Kądziołka
Dwóch mężczyzn jest poszukiwanych za rozbój w centrum Katowic. Po sylwestrowej nocy zaatakowali 31-letniego mężczyznę. Poszkodowany stracił telefon wart 1000 zł.

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać jak dwóch mężczyzn podchodzi do poszkodowanego. W kolejnym ujęciu mężczyzna siedzi już na ziemi, a napastnicy stoją nad nim. Do pobicia i kradzieży doszło rano, 1 stycznia kilka minut po godzinie 8 na rogu ulic Stawowej i Mickiewicza. 31-latek stał samotnie obok drzwi wejściowych do budynku przy ul. Mickiewicza 22. W pewnym momencie podeszło do niego dwóch młodych mężczyzn. Został przez nich pobity, a następnie okradziony. Sprawcy zabrali mu telefon o wartości 1000 zł i uciekli. Dzisiaj policja udostępniła nagranie z monitoringu i prosi o pomoc.

Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn widocznych na nagraniu i zdjęciach lub były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt z  policjantami z komisariatu VI policji w Katowicach pod numerami telefonów: 32/200-38-50, 32/200-25-55, 32/200-38-79 lub 112 oraz pod adresem e-mail: kp6@katowice.ka.policja.gov.pl.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*