Reklama

W centrum Katowic zabrali biżuterię wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych

Redakcja
Policja poszukuje kilku mężczyzn, którzy zabrali biżuterię w jednym ze sklepów jubilerskich w centrum Katowic. Przedmioty są warte kilkadziesiąt tysięcy złotych.

W centrum Katowic grupa kilku mężczyzn weszła do sklepu jubilerskiego. Podczas prezentacji złotych łańcuszków i pierścionków, poszukiwani wykorzystali nieuwagę sprzedawczyni. Zabrali przedmioty, których wartość oszacowano na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Policja zakwalifikowała przestępstwo jako przywłaszczenie mienia. Doszło do niego w sklepie przy ul. Staromiejskiej w Katowicach w dniach 27 i 28 sierpnia tego roku. Teraz opublikowane zostały wizerunki podejrzewanych mężczyzn. Policjanci liczą na to, że ktoś rozpozna sprawców na zdjęciach.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące ich rozpoznać lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzn proszone są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr tel. 32/200-35-00, 32/200-35-16 lub pod adresem e-mail: kp1katowice.ka.policja.gov.pl.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*