Reklama

Miejskie kąpieliska czynne jeszcze tylko w ten weekend

G. Ż.
To będzie ostatnia okazja, żeby skorzystać z miejskich kąpielisk. Po weekendzie Bugla i Rolna zostaną zamknięte.

Mimo że kończy się pierwsza dekada września, temperatury dochodzą do 30 stopni Celsjusza. Dlatego miejskie kąpieliska będą otwarte dłużej niż planowano. – Na tych kilka dodatkowych dni musimy podpisać nowe umowy z ratownikami, bo przewidywaliśmy, że Bugla i Rolna zostaną zamknięte już po ostatnim weekendzie – mówi Stanisław Wąsala, dyrektor MOSiR w Katowicach.

Niewykluczone, że jeśli w przyszłym tygodniu nadal będą utrzymywać się wysokie temperatury, Bugla będzie czynna jeszcze kilka dni dłużej. Na razie jednak zakończenie sezonu planowane jest na niedzielę.

Szkoda tylko, że MOSiR nie informuje o dłuższym otwarciu kąpielisk. Ostatnia informacja o Bugli na stronie internetowej MOSiR-u została zamieszczona 14 czerwca. To zaproszenie na… inaugurację sezonu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij