Reklama

W sobotę ruszają ślizgawki na lodowisku w Spodku

Fot. www.facebook.com/halaspodek.

G. Ż.
Ma być otwarte częściej i dłużej. Sobota 1 października będzie pierwszym dniem działania ślizgawki w Spodku w nowym sezonie. Będzie też wypożyczalnia sprzętu.

W czasach, kiedy Spodkiem administrował MOSiR, ślizgawki na lodowisku w Spodku odbywały się bardzo rzadko. Teraz to ma się zmienić. Lodowisko będzie dostępne każdego dnia. W weekendy będą dodatkowe atrakcje. W sobotę Disco, a w niedzielne poranki nauka jazdy na łyżwach dla dzieci. Bilety będzie można kupić w internecie, w kasach Spodka oraz przez aplikację na urządzenia mobilne.

Od 1 października ślizgawki na lodowisku w Spodku będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 18 (wejście B, żółte) i 19:30 (wejście A, niebieskie). Będzie można jeździć godzinę. Potem nastąpi przerwa techniczna. W soboty i niedziele będzie można pojeździć od 10:30 do 19.30 (też z przerwą techniczną co godzinę). Godziny mogą ulec zmianie, jeśli w tym samym czasie będzie się odbywał mecz hokeja.

Od drugiej soboty października (o godz. 19.30) w sobotnie wieczory będzie można pojeździć do muzyki z lat 80. granej przez DJ-a. Będą też specjalne światła, jak na dyskotece.

Godzina korzystania ze ślizgawki będzie kosztować 10 zł (bilet normalny), 7 zł ulgowy (przysługuje dzieciom i młodzieży do ukończenia szkoły średniej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej) oraz 5 zł (dla dzieci do lat 7). Bilet rodzinny 2+2 kosztuje 25 zł.

Bilety na lodowisko w Spodku można kupić w kasach, na pół godziny przed rozpoczęciem pierwszej ślizgawki danego dnia oraz w dowolnym czasie przez stronę www.bilety24.pl/public/spodek/ i za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne (dla IOS i systemu Android). – Wystarczy wybrać z kalendarza dzień oraz godzinę, na którą chcemy kupić bilet, określić wariant cenowy i liczbę biletów. Po dokonaniu płatności otrzymamy bilet internetowy do wydruku na własnej drukarce lub QR kod do pokazania bileterowi przy wejściu na lodowisko na urządzeniu mobilnym – mówi Marcin Stolarz, wiceprezes PTWP Event Center, zarządcy Spodka.

Korzystający z lodowiska będą też mogli kupić gorące i zimne napoje oraz przekąski. Przy lodowisku będzie też działać zaopatrzona w nowy sprzęt wypożyczalnia łyżew figurowych, do hokeja oraz rekreacyjnych w rozmiarach od nr 27 do 47. Koszt wypożyczenia to 8 zł. W połowie października wprowadzona zostanie także usługa profesjonalnego ostrzenia łyżew.

Jeśli ktoś po skorzystaniu z lodowiska chciałby pójść na basen w Spodku, będzie mógł kupić wejściówkę ze zniżką. Zamiast 16 zł i 12 zł (ulgowy) zapłaci 12 zł i 10 zł.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*