Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj ważna debata o inwestycji przy strefie kultury

Łukasz Kądziołka
Jest piątek, 23 lutego. Jak podaje IMGW, dzisiaj będzie jeszcze zimniej. Termometry pokażą od – 8 stopni Celsjusza rano do -6 wieczorem. Temperatura odczuwalna spadnie nawet do – 14 stopni. Dość silny wiatr będzie wiał z północnego-wschodu, a niebo będzie zachmurzone.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 9.00 w Sądzie Okręgowym rusza proces Sebastiana K. oskarżonego ws. dziewczyn pociętych „tulipanem” w centrum Katowic. Więcej TUTAJ. [link]

O godz. 11.00 w Strefie Centralnej (pl. Sejmu Śląskiego 2, siedziba Miasta Ogrodów) debata dotycząca planowanej inwestycji mieszkaniowej na terenie sąsiadującym od północy z katowicką Strefą Kultury. Więcej TUTAJ.

O godz. 17.00 w Rondzie Sztuki spotkanie z cyklu „Życie w sztuce”. Gościem będzie Tomasz Konior. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w BWA (al. W. Korfantego 6) wernisaż wystawy Filipa Dujardin – overview / przegląd. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info

Na granicy Katowic i Chorzowa ma powstać parking dla kilkuset samochodów. Mieszkańcom się to nie podoba, bo trzeba będzie wyciąć drzewa.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że:

Dyrektor Muzeum Śląskiego nie zgadza się na dużą inwestycję przy strefie kultury. Jej zdaniem wysokie budownictwo zaburzy i zdominuje obecną architekturę. Więcej TUTAJ.

Ruszyła sprzedaż biletów na pierwszy mecz reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim. Więcej TUTAJ.

Miłego dnia. Redakcja

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij