Reklama

Co dalej ze Szpitalem Murcki? Dziś spotkanie prezydenta z mieszkańcami

Ł. K.
Koncepcja przyłączenia Szpitala Murcki do Górnośląskiego Centrum Medycznego spotkała się z dużym sprzeciwem. Dzisiaj odbędzie się spotkanie w tej sprawie prezydenta Marcina Krupy z mieszkańcami Murcek.

Na początku miesiąca, mimo niskiej temperatury, atmosfera przed budynkiem szpitala w Murckach była gorąca. Protestowali zarówno pracownicy szpitala, jak i mieszkańcy. Pierwsi bali się utraty miejsc pracy, drudzy braku dostępu do opieki medycznej.

Przeczytaj: Mieszkańcy bronią szpitala w Murckach

Według informacji, które w wywiadzie dla portalu Katowice24.info ujawnił wiceprezydent Bogumił Sobula, w ciągu 4 lat ŚUM może zainwestować w szpital 35 mln zł. Dzisiaj mieszkańcy dowiedzą się jakie będą dalsze losy placówki. Spotkanie z udziałem prezydenta Marcina Krupy i rektora ŚUM Przemysława Jałowieckiego rozpocznie się o godzinie 18 w Szkole Podstawowej nr 48 im. J. Ligonia przy ul. Bielskiej 14.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Em Styczeń 12, 2017 at 12:47 pm - Odpowiedz

    Wyygwizdali Krupę

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij