Reklama

32-latek okradał działkowców w Katowicach

Redakcja
Mężczyzna kradł rzeczy osobiste pozostawione przez działkowców. Działał głównie w dwóch dzielnicach Katowic. Złodziej został rozpoznany przez policjantów w trakcie patrolu.

Złodziej okradał działkowców z torebek i saszetek, które ich właściciele zostawiali na chwilę na swoich ogródkach. W środku najczęściej znajdował pieniądze i dokumenty. Kradzieże zgłaszali działkowcy z Brynowa i Ligoty. Łączne w ten sposób zniknęło około 15 tys. zł. W namierzeniu 32-letniego złodzieja pomógł portret pamięciowy. Policjanci rozpoznali mężczyznę podczas patrolu na ul. Ligockiej. Teraz złodziej usłyszał już 14 zarzutów kradzieży. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij