Reklama

Zmiany kadrowe w katowickiej policji

Redakcja
Nowe kierownictwo Komisariatu II Policji w Katowicach, który swoim zasięgiem obejmuje Koszutkę, Bogucice, Wełnowiec, Dąb i Dąbrówkę Małą.

Do tej pory Komisariatem II kierował mł. insp. Krzysztof Aust, który jednak awansował na zastępcę komendanta miejskiego policji w Chorzowie. Zastąpił go podinsp. Robert Głodek. Z kolei jego zastępcą został kom. Przemysław Herzyk.

Podinsp. Robert Głodek służbę w Policji pełni od 1997 roku. Przez całą karierę zawodową związany jest Katowicami. Doświadczenie zawodowe zdobywał w ogniwie patrolowym, a także jako dyżurny w komisariatach i w Komendzie Miejskiej Policji w Katowicach. Następnie był zastępcą naczelnika Wydziału Sztab KMP w Katowicach. W 2019 roku został zastępcą komendanta Komisariatu Policji II w Katowicach.

Kom. Przemysław Herzyk do służby w Policji przyjął się w 2005 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w ogniwie patrolowym, a także Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie. Od 2013 roku pełnił służbę w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach w Wydziale do Walki z Korupcją, a następnie w Zapole ds. Dyscyplinarnych.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*