Reklama

Wjechał rowerem w drzwi i próbował się na nich zemścić [WIDEO]

Redakcja
Mężczyzna wjechał rowerem w drzwi, a następnie je “zaatakował”. Policjanci z Knurowa szukają człowieka, który przegrał starcie z wejściem do urzędu.

Nagranie z Knurowa obiegło internet i szybko stało się bardzo popularne. Nic dziwnego, bo zachowanie mężczyzny, który jest poszukiwany przez tamtejszych policjantów, może zaskakiwać. Do tej sytuacji doszło w niedzielę, 2 stycznia. Na nagraniu zarejestrowanym przez kamerę monitoringu zainstalowaną w Miejskim Zespole Gospodarki Lokalowej i Administracji w Knurowie widać mężczyznę, który wjeżdża na rowerze wprost w szklane drzwi. Odbija się od nich, rower zastyga na siodełku i kierownicy, a rowerzysta wydaje się zszokowany tym, co go spotkało. Następnie postanawia zemścić się na przeszkodzie, od której się odbił. Kopie w drzwi lokalu przy  ul. Dworcowej 19 i rzuca w nie kamieniami. Efekt to liczne zarysowania i pęknięcia. Wartość strat to kwota 2000 złotych.

Podejrzewany jest dobrze widoczny na nagraniu. Policjanci wykonali szereg czynności śledczych, ale na razie nie udało im się ustalić, kim jest mężczyzna. Dlatego policja prosi o pomoc. Każdy, kto może coś wiedzieć na temat tej sytuacji lub podejrzewać kto to, proszony jest o kontakt z knurowskim komisariatem. Konkretnie ze st. sierż. Jackiem Machnikiem, pod nr tel. 47 8590 540 lub pisząc na adres [email protected].


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*