Reklama

W nowym klubie fitness w Katowicach można za darmo zapisać się na zajęcia grupowe

Zajęcia grupowe to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią samotnych treningów lub szukają nowych form aktywności fizycznej. Ćwiczenia wspólnie pod okiem instruktora fitness to świetna alternatywa zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które trenują już dłużej. Ogromny wybór zajęć oraz instruktorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Czy muszę dodatkowo płacić za zajęcia grupowe w Just GYM?

Zajęcia grupowe w siłowni Just GYM Katowice przy ul. Paderewskiego 30 są wliczone w cenę karnetu, dzięki czemu w bardzo przystępnej cenie masz nie tylko nielimitowany dostęp do siłowni, ale również możesz korzystać z dowolnie wybranych zajęć zorganizowanych.

Jakie zajęcia grupowe znajdę w klubach Just GYM?

Just GYM oferuje szeroką gamę zajęć fitness, takich jak zumba, joga, pilates, ale również pump, trampoliny czy combat. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zajęcia Just HIIT, na których klubowicze rozwijają własną sprawność i pokonują swoje granice. Dokładny harmonogram zajęć grupowych znajduje się na stronie internetowej www.justgym.pl w zakładce „Nasze Kluby”.

Jak zapisać się na zajęcia? Czy są jakieś limity?

Aby zapisać się na zajęcia, należy zalogować się na swoim koncie klubowicza, na stronie internetowej Just GYM. Po zalogowaniu wystarczy wejść w harmonogram, który znajduje się na stronie wybranego klubu Just GYM i zaznaczyć interesujące nas zajęcia. Zapisać można się najwcześniej na 3 dni przed rozpoczęciem treningu. Potwierdzenie o udanej rejestracji przychodzi na maila. Jeśli ktoś nie może przyjść na zajęcia, powinien odwołać rezerwację odpowiednio wcześniej, żeby zwolnić miejsce dla osób z listy rezerwowej.

Czy można korzystać z zajęć grupowych posiadając kartę sportową?

W klubach Just GYM honorowane są karty MedicoverSport, Multisport, FitSport, FitProfit. Posiadacze tych kart również mogę skorzystać z zajęć grupowych. Jeśli masz MedicoverSport i przypisałeś/aś już swój odcisk palca możesz zapisać się przez harmonogram na zajęcia. Jeśli korzystasz z pozostałych programów, wystarczy że zarejestrujesz swoją kartę na stronie swojego klubu w zakładce „karta sportowa” pod terminarzem zajęć.

Zajęcia grupowe to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie lubią nudy podczas treningów oraz takich, które wolą być prowadzone przez instruktora, zamiast wymyślać swoje ćwiczenia. Podczas organizowanych treningów nie tylko można się świetnie bawić, dbając o swoją sylwetkę, ale także liczyć na pomoc instruktora. Trenując pod okiem wyszkolonych fachowców istnieje mniejsze ryzyko kontuzji związanych z nieprawidłowym wykonywaniem ćwiczeń.

Sprawdź harmonogram zajęć w twoim klubie TUTAJ.

Siłownia Just GYM w Katowicach otwarta jest całą dobę

Just GYM Katowice

40-282 Katowice

ul. Paderewskiego 30

tel. +48 881 660 890

email: [email protected]

Facebook: https://www.facebook.com/jgkatowice

Instagram: https://www.instagram.com/justgympl/

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*