Reklama

W Katowicach zagrają gwiazdy lat 90-tych

Zespół Scooter, źródło: By www.promiflash.de - Bitte bei Bildverwendung auch Link setzen - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=12061179

Szymon Kosek
Z Bielska-Białej do Katowic przenosi się 90′ Festival. Impreza odbędzie się 12 sierpnia. Wystąpią m.in. Fun Factory, Maxx i Scooter. To największe takie wydarzenie w Europie. Bilety są już w sprzedaży.

Kolejna edycja 90′ Festival odbędzie się w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Na scenie pojawią się też Real McCoy, Alex „U96” Christensen, Jam&Plavka i dj Quicksilver. To jeszcze nie wszyscy, ale organizator nie zdradza na razie pełnej listy zaproszonych wykonawców. Bilety, w cenie od 59 do 500 złotych, można już kupować na stronie 90festival.pl. Dzieci do lat 6-ciu wchodzą za darmo, dla dzieci do 12 lat dostępne są bilety ulgowe.

Od 2014 roku festiwal odbywał się w Bielsku-Białej. Impreza zaczęła się jednak rozrastać, dlatego organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu jej do Katowic. – Na festiwal przyjeżdżały osoby z całej Polski, Czech, Słowacji, Austrii i Niemiec. Ale już wtedy, kiedy wszystko działo się w Bielsku, połowa uczestników to byli Ślązacy – mówi Łukasz Rzebko z Ectomusic, agencji organizującej wydarzenie.

Wszystko wskazuje na to, że tegoroczna edycja festiwalu w Katowicach nie będzie pierwszą i ostatnią. –Myślę, że festiwal będzie dobrym uzupełnieniem kalendarza wydarzeń muzycznych w naszym mieście – mówi wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*