Reklama

Twoja dzielnica brzmi dobrze? Zgłoś się do konkursu

To już trzecia edycja konkursu „Dzielnica Brzmi Dobrze” organizowanego przez Miasto Ogrodów. Oferta skierowana jest do początkujących zespołów muzycznych, które reprezentują konkretną dzielnicę Katowic.

Celem konkursu jest „wsparcie grup muzycznych związanych z miastem, utożsamiających się z nim i reprezentujących konkretne dzielnice Katowic”. Za początkujący zespół uznaje się ten, który nie współpracuje i jeszcze nigdy nie współpracował z żadnym wydawnictwem. Patronat nad konkursem obejmuje miasto, co wiąże się z promowaniem zwycięskiego zespołu zarówno w kraju jak i za granicą. Ponadto, zespoły biorące udział w konkursie będą miały dostęp do profesjonalnego studia nagrań oraz możliwość wzięcia udziału w warsztatach muzycznych. Podobnie jak w latach w poprzednich, laureaci konkursu występować będą podczas obchodów urodzin miasta.
Dwie poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem. Podczas pierwszej edycji na casting zaproszonych zostało dwadzieścia siedem zespołów, z których następnie wybrano pięciu laureatów. W sędziowskim gremium w ubiegłych latach zasiadali między innymi: Mioush, Justyna Święs i Ireneusz Dudek.
Zgłoszenia trwają do 16 marca, a szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

GP


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*