Reklama

Turniej Noworoczny w Spodku. Ostatni sprawdzian przed mistrzostwami dla polskich szczypiornistów

fot. PZPR.

Redakcja
Rusza turniej piłki ręcznej w Spodku. Dla polskich szczypiornistów to będzie ostatni sprawdzian przez rozpoczynającymi się za kilka dni mistrzostwami świata. W ciągu trzech dni rozegranych zostanie 6 meczów. Bilety nadal są dostępne.

Mecze w Spodku będą ostatnimi przed Mistrzostwami Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Mecz otwarcia odbędzie się również w tym samym miejscu, 11 stycznia. Wtedy Polacy zmierzą się z Francuzami. Jednak zanim to nastąpi, zaplanowano jeszcze ostatni sprawdzian dla polskich szczypiornistów. W Turnieju Noworocznym, który potrwa od 4 do 6 stycznia zagrają Polska, Iran, Belgia i Maroko. To okazja dla selekcjonera reprezentacji Polski Patryka Rombela, aby dokonał jeszcze najważniejszych wyborów przed mistrzostwami.

Rozpoczynający się w środę, 4 stycznia, Turniej Noworoczny otworzy spotkanie Polska-Iran (godz. 17.00), a następnie Belgia podejmie Maroko (godz.  19.30).  Dzień później z Marokańczykami zmierzy się Polska (godz. 17.00), a Belgowie z Irańczykami (godz. 19.30). Piątek będzie ostatnim dzień turnieju. Wtedy czekają kibiców dwa mecze Iran-Maroko (17.00) i Polska-Belgia (19.30).

Bilety na wszystkie mecze nadal są dostępne. Najtańsze, na jeden dzień turnieju (obydwa mecze), kosztują 19 zł. Jest też pakiet 3-dniowy, na cały turniej. Takie bilety w najtańszej opcji kosztują 38 zł. Wszystkie bilety są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*