Reklama

Trwają poszukiwania w Dolinie Trzech Stawów. Mężczyzna nie wypłynął z wody

Ł. K.
Trwają poszukiwania w Dolinie Trzech Stawów. Akcja strażaków rozpoczęła się już wczoraj, a dzisiaj została wznowiona i biorą w niej udział nurkowie z Bytomia. Na razie służby uważają mieszkańca Katowic za zaginionego.

Akcja strażaków w Dolinie Trzech Stawów rozpoczęła się w piątek po południu. Po godzinie 17.00 służby otrzymały zgłoszenie o mężczyźnie, który wszedł do wody i już z niej nie wyszedł. Poszukiwania w stawie Kąpielowym trwały aż do zmroku. Znajduje się tu strzeżone przez ratowników kąpielisko.

PRZECZYTAJ TEŻ: Policja zakończyła poszukiwania kolejnego zaginionego mieszkańca Katowic. Znaleziono jego kości

Świadkowie potwierdzili, że widzieli mężczyznę wchodzącego do wody. Jednak nikt nie zauważył, żeby ktoś pod nią znikał. Utonięcie to jedna z hipotez. Dzisiaj rano strażacy wznowili poszukiwania mężczyzny. Na razie policjanci uznają go za zaginionego. – Mamy przyjęte zawiadomienie o zaginięciu i poszukujemy tego mężczyzny – mówi mł. asp. Maciej Bajerski, oficer prasowy KMP w Katowicach. Wszystko wskazuje jednak na to, że służby wyłowią ciało 27-letniego mieszkańca Katowic. W działaniach biorą udział Katowiccy strażacy, Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Bytomia, policja, straż miejska i zespół ratownictwa medycznego.

[AKTUALIZACJA, godz. 10.30]

Dzisiaj rano zwłoki mężczyzny zostały wyłowione ze stawu Kąpielowego. Więcej szczegółów TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*