Reklama

Tłumy na koncercie Zenka Martyniuka w Parku Śląskim

Redakcja
Bardzo dużo fanów disco polo przyciągnął występ Zenona Martyniuka w Parku Śląskim. Choć przed majówką samo ogłoszenie koncertu wywołało sporo negatywnych komentarzy.

Setki ludzi bawiły się do największych przebojów Zenona Martyniuka. Wokalista zespołu Akcent, znany przede wszystkim z hitu „Przez twe oczy zielone” wystąpił dzisiaj po południu na Dużej Łące w Parku Śląskim. Gdy przed majówką ogłoszono jego koncert, na facebookowym profilu Parku pojawiło się bardzo dużo krytycznych opinii. Oto kilka z nich (pisownia oryginalna):

Mniejszym wstydem dla tego miejsca, regionu i ludzi będzie, jeśli wycofają się Państwo z tego absurdalnego pomysłu. Mało jest na Śląsku zespołów tworzących dobrą muzykę?

Promujecie kicz i obciach. Ten człowiek z żabim głosem pasuje tylko tam tak skąd pochodzi – potupajka w remizy strażackiej na Podlasiu.

To jest, święto Podlasia czy majówka na Śląsku? Dramat.

Marnotrawstwo publicznych pieniedzy i promowanie beztalencia!

Mimo to, frekwencja w Parku Śląskim była bardzo dobra. Trudno powiedzieć, ile dokładnie osób przyszło na koncert wokalisty disco polo, który największe sukcesy odnosił w czasie, gdy prezesem Telewizji Polskiej był Jacek Kurski. Jednak na pewno w imprezie wzięły udział setki osób. Dzisiejsze koncerty w parku dobiegły już końca, ale jeszcze w ten weekend zaplanowano ostatnie wydarzenie z okazji majówki.

W niedzielę, 5 maja, odbędzie się parada steampunkowa. Głównymi atrakcjami parady będą fantastyczne pojazdy i poprzebierani za różne postacie aktorzy Teatru Gry i Ludzie. Parada wyruszy o godzinie 15.30 sprzed napisu Park Śląski (za halą Kapelusz). Uczestnicy dojdą do Kręgów Tanecznych, gdzie ponownie o godz. 17.00 rozpocznie się potańcówka, która potrwa do 19.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*