Reklama

Śmiertelny wypadek na DK 86. Przewróciła się ciężarówka

fot. Mariusz Chalabowski.

Łukasz Kądziołka
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 86. Jedna osoba nie żyje. Najprawdopodobniej ciężarówka przewróciła się na samochód osobowy. Są duże utrudnienia w kierunku Katowic.

Jedna osoba zginęła na miejscu po wypadku na DK nr 86. Kilkanaście minut przed godz. 16 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. W wypadku na ul. Bielskiej, niedaleko Murcek, brał udział samochód ciężarowy. Samochody uderzyły w siebie na wysokości ul. Lędzińskiej. Wszystko wskazuje na to, że pojazd przewrócił się na samochód marki Opel Corsa. Trwa akcja służb. Z informacji przekazanej przez straż pożarną wynika, że jedna osoba zginęła na miejscu. Jest to kierowca ciężarówki. Na razie nie wiadomo o innych poszkodowanych. Policja ustala w jaki sposób doszło do wypadku. Wiadomo już, że oplem kierowała kobieta. Została przewieziona do szpitala na obserwację, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy jadący od strony Tychów w kierunku Katowic muszą nadal liczyć się z utrudnieniami. Policjanci nadal muszą zabezpieczać miejsce wypadku. Otwarty jest jeden pas ruchu w kierunku Katowic. Śledztwo w sprawie wypadku będzie prowadziła Prokuratura Rejonowa Katowice Południe.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*