Reklama

Śmiertelny wypadek na autostradzie A1. Nie żyją dwie osoby

fot. Komenda Powiatowa Policji w Tarnowskich Górach.

Redakcja
Bus uderzył w bariery na zjeździe autostrady A1. Dwie osoby zginęły na miejscu, a pozostałe zostały ranne. Świąteczny weekend nie był na drogach spokojny.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło około godziny 6.00. Na zjeździe Zabrze-Zachód z autostrady A1 w Czekanowie kolizja zakończyła się śmiercią dwóch osób. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn bus marki Citroën uderzył w bariery energochłonne. Pojazdem podróżowało 7 mężczyzn. Dwóch z nich zginęło na miejscu, a pozostali trafili do szpitali
Na miejscu pracują służby pod nadzorem prokuratora. Zjazd z autostrady jest całkowicie zablokowany, a utrudnienia w tym miejscu mogą potrwać nawet kilka godzin. Ruch pojazdów na pasach autostrady A1 w kierunku Łodzi odbywa sie bez utrudnień.

Jak informuje RMF, w trakcie świąt, od piątku do poniedziałku, w całym kraju policjanci doszło do 222 wypadków na drogach. Zginęło 28 osób, a 240 zostało rannych. To o 45 wypadków i 2 ofiary śmiertelne więcej niż w 2023.


Tagi:

Komentarze

 1. Parkingowy 2 kwietnia, 2024 at 12:30 pm - Reply

  Porażająca skuteczność drastycznej podwyżki mandatów i konfiskaty samochodów pijanym kierowcom.

  • kukura 2 kwietnia, 2024 at 10:01 pm Reply

   tak jest! zlikwidować mandaty, a pijanym kierowcom rozdawać samochody sportowe!

   • Parkingowy 2 kwietnia, 2024 at 10:09 pm Reply

    Potrafisz się zmusić do odrobiny autorefleksji i porównać rzeczywiste wyniki z zakładanymi, czy jesteś uodporniony na fakty i umiesz się tylko miotać od ściany do ściany?

    • kukura 3 kwietnia, 2024 at 7:25 pm Reply

     a jakie są te rzeczywiste rezultaty? przyśniły ci się czy po przeczytaniu jednego artykułu próbujesz coś wymyślać?

    • dan 3 kwietnia, 2024 at 8:22 am Reply

     to jest partyjniak, Takich nie przekonasz argumentem. Do niego nie dotrzesz tylko przez partyjny wiec i Ducze trzymającego mikrofon obok pustego serca 🙂 Dla niego albo się odbiera samochody albo rozdaje nic pomiędzy i to jest dowód jego zaślepienia.

     • kukura 3 kwietnia, 2024 at 7:24 pm Reply

      powiedział pachoł pisu :]

Dodaj komentarz

*
*