Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Źródło: youtube.com.

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia do kina Helios w Galerii Libero. Tym razem będzie można obejrzeć film „Nietykalny”, który zostanie wyświetlony w cyklu Kino Konesera.

Tytan. Wizjoner. Twórca snów. To Harvey Weinstein – samozwańczy cesarz Hollywood, który wierzył, że wybudował sobie pomnik trwalszy niż ze spiżu. Pomnik, który upadł pod ciężarem zarzutów: prześladowania, szantażu, napaści seksualnej i gwałtu. „Nietykalny” to współczesna szekspirowska historia, która ukazuje potężnego człowieka jako socjopatycznego drapieżnika, opętanego przez własną chciwość, potrzebę chwały i władzy. To także historia hollywoodzkiego skandalu wszech czasów i ruchu #metoo, który miał odwagę, aby go ujawnić. Jak jeden człowiek mógł zdobyć władzę, która pozwoliła mu na bycie bezkarnym? Co można zrobić, aby uchronić się przed ludźmi jak Harvey Weinstein? „Nietykalny” to film dwukrotnego laureata Oskara za filmy „Człowiek na linie” oraz „Sugar Man”, a także nagrodzonego Nagrodą Emmy twórcy filmu LA 92.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na ten film, które będzie można wykorzystać w środę 25 września o godz. 18:30 w kinie Helios w Galerii Libero. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w newsletterze, który wyślemy dzisiaj (wtorek) o godz. 15. Do newslettera można się zapisać w prawym dolnym rogu strony głównej,


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*