Reklama

Rozdajemy bilety do kina Helios

Redakcja
Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na film „Całe szczęście”, który zostanie wyświetlony w czwartek w kinie Helios w Galerii Libero o godz. 13 i 18.

„Całe szczęście” to pełna uroku i wakacyjnej energii historia o miłości, która rodzi się w nieprzewidzianych okolicznościach. W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie „sportowego trybu życia”. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta…

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na czwartkowy seans. O tym co trzeba zrobić, żeby je zdobyć, napiszemy w naszym newsletterze, który wyślemy dzisiaj o godz. 14. Jeśli ktoś jeszcze chciałby się zapisać do newslettera, może to zrobić w prawym dolnym rogu strony głównej.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*