Reklama

Pokemon GO w Katowicach. Centra handlowe łapią klientów, którzy łapią pokemony

Ł. K.
Kto jako pierwszy złapie Pikachu, a kto zdobędzie najwięcej punktów doświadczenia? W sobotę będzie można się o tym przekonać w Galerii Katowickiej podczas pierwszego turnieju Pokemon GO w Katowicach. Do wygrania są atrakcyjne nagrody. Jakby tego było mało, Centrum Handlowe 3 Stawy też organizuje podobne wydarzenie. Tu wprawdzie turnieju nie będzie, ale za to stanie przywoływacz pokemonów.

W sobotni poranek w centrum Katowic będzie można spotkać grupki dziwnie zachowujących się ludzi. Trenerzy pokemonów będą przemierzali ulice z oczami wlepionymi w ekrany swoich telefonów. Jak na razie zgłosiło się około 300 osób, ale cały czas przybywa chętnych. Turniej ma być największym wydarzeniem tego typu w Polsce. – Wcześniej odbył się podobny w Warszawie, ale to będzie dużo większe wydarzenie – mówi Tomasz Gardian, koordynator katowickiego turnieju. Uczestnicy wyruszą w miasto w trzech grupach po kilkadziesiąt osób (o 10.00, 10.20 i 10.40). Oprócz zgromadzenia jak największej liczy punktów, uczestnicy będą musieli odwiedzić kilka punktów weryfikacyjnych (zlokalizowanych m. in. w lokalach gastronomicznych). Po trzech godzinach zdobyte punkty będą zliczane i wyłoniony zostanie zwycięzca.

Najlepszy trener (czyli gracz) wygra 1000 zł (2 miejsce – 500 zł, 3 miejsce – 300 zł). Poza tym do zdobycia będą bony na zakupy w Galerii Katowickiej o wartości 100 zł i kupony na burgery w Zdrowej Krowie. Zawody zakończy wręczenie nagród w klubie Królestwo. Aby wziąć udział w turnieju trzeba się zarejestrować. Termin mija dzisiaj (czwartek) o północy. Formularz znajduje się TUTAJ.
Podobne wydarzenie zaplanowało na ten weekend (w sobotę i niedzielę) Centrum Handlowe 3 Stawy. Nie będzie to turniej, ale wspólna gra. W specjalnych punktach, tzw. PokeStopach, między 14 a 18 zostanie uruchomiony przyciągać pokemonów. Następnie każdy kto pochwali się swoją kolekcją na Facebooku, będzie mógł wygrać np. pendrive’y lub powerbank’i. Konkurs pojawi się na profilu Facebook centrum handlowego.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Tagi:

Dodaj komentarz

*
*