Reklama

Pobicie w Giszowcu. Trzech mężczyzn zaatakowało małżeństwo

Łukasz Kądziołka
Trzech mężczyzn zaatakowało małżeństwo na ulicy w Katowicach. Chwilę wcześniej doszło do sprzeczki. Policja szuka agresorów.

Pobicie w Katowicach. W dzielnicy Giszowiec trzy osoby zaatakowały kobietę i mężczyznę. Małżeństwo piło alkohol w rejonie ul. Batalionów Chłopskich i ul. Młodzieżowej, obok lokalu gastronomicznego. Kobieta w pewnym momencie zobaczyła znajomego i zaczęła z nim rozmawiać. Jej mężowi się to nie spodobało, doszło do sprzeczki między panami. Kilka minut po tym, jak znajomy odszedł, pojawiło się trzech mężczyzn. Przyszli od strony ul. Wojciecha i zaatakowali małżeństwo. Po pobiciu mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia. Wszystko wydarzyło się 18 lipca 2021. Małżeństwo miało obrażenia w postali zasinień w okolicach twarzy i głowy. Pokrzywdzeni dopiero po kilku dniach zgłosili sprawę w komisariacie. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają sprawców, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod nr tel. 47 851 37 00, 47 851 37 24 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*