Reklama

Otwarcie Supersamu w połowie września

Grzegorz Żądło
Właściciel Supersamu pokazał dziś dziennikarzom i zaproszonym gościom stan zaawansowania prac przy budowie centrum handlowego. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, Supersam zostanie otwarty 16 września. Centrum jest już w całości wynajęte.

Nie chcemy podawać konkretnej daty, żebyśmy potem nie musieli przekładać otwarcia o tydzień czy dwa. Ale potwierdzam, planujemy uruchomić centrum 16 września – mówi nieoficjalnie przedstawiciel inwestora. Już oficjalnie, firma Griffin Real Estate poinformowała dziś, że zakończyły się prace konstrukcyjne, a rozpoczęły wykończeniowe. Część powierzchni została już udostępniona nowym najemcom, żeby ci mogli je zaaranżować dla swoich potrzeb. Jak mówi Przemysław Krych, prezes Griffin Real Estate, cała powierzchnia Supersamu została już wynajęta. 19 tys. m kw. zostanie przeznaczonych na handel i usługi, pozostałe 5 tys. m kw. na biura. – Oczywiście marki, które się u nas znajdą, są już obecne w Katowicach, ale około 70% najemców będzie innych niż u konkurencji – mówi Krych.

 

Inwestor zapowiada, że uporządkuje teren po północnej stronie Supersamu. Będą tam zieleń, ławki i inna mała architektura.


Tagi:

Komentarze

  1. Ormi 21 maja, 2015 at 2:09 pm - Reply

    A nie ma przypadkiem skrywanego jeszcze zamiaru, by uświetnić obchody 150-lecia Katowic uroczystym otwarciem Nowego Supersamu?
    Silesia City Center było wykańczane od września do listopada 2005.

Dodaj komentarz

*
*