Reklama

Od lutego zmiany w rozkładach jazdy autobusów KZK GOP

Ł. K.
Niektóre autobusy będą obsługiwały dodatkowe przystanki lub inne będą godziny kursowania. Od 1 lutego KZK GOP wprowadzi zmiany na kilku liniach w Katowicach.

Nowe rozkłady będę obowiązywały na liniach autobusowych, które łączą Katowice z innymi miastami. Większość zmian to niewielka korekta aktualnych godzin kursowania i tras. Autobus linii numer 18 w dni robocze będzie odjeżdżał z przystanku Mysłowice Kościół 10 minut wcześniej. Zmiana dotyczy kursu o godzinie 4.39.

Linia nr 815 w kierunku Sosnowca będzie od początku przyszłego miesiąca rzadziej dojeżdżała do Ostrów Górniczych. Jeden z kursów autobusu o numerze 831, o godzinie 23.57 z przystanku Katowice Skargi, będzie dodatkowo obsługiwał przystanek Katowice Sokolska.

Autobus, z i do Gliwic, linii nr 840 oraz ten kursujący w nocy (840 N) będzie obsługiwał przystanek Zabrze Damrota. Zmienią się przez to godziny odjazdów z poszczególnych przystanków. Podobnie będzie z innym autobusem łączącym Katowice z Gliwicami. Pojazdy z numerem 870 będą się zatrzymywały również na przystanku Gliwice Zajezdnia.

Drobną zmianę zaplanowano również na linii nr 911. W niektóre dni autobusy o tym numerze będą odjeżdżały wcześniej z przystanku Czeladź Wojkowicka Pętla (dotyczy kursu o godzinie 22.30). Wszystkie zmiany są dostępne TUTAJ. Z kolei w rozkładach jazdy poszczególnych linii można już sprawdzić jak będą kursowały autobusy po od środy, 1 lutego.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*