Reklama

Noworoczne wietrzenie magazynu w salonie Pan Materac!

Wielkie noworoczne wietrzenie magazynów w salonie Pan Materac w Katowicach! Przez cały styczeń oferujemy niezwykle atrakcyjne rabaty na najwyższej jakości produkty – odwiedź salon stacjonarny Pan Materac w dniach 01-31.01.2023 r. i skorzystaj z atrakcyjnych promocji na materace, łóżka i akcesoria do sypialni! Zapraszamy!

Noworoczne wietrzenie magazynów w Pan Materac!

Początek roku to doskonała okazja na wyposażenie sypialni w najwyższej jakości produkty w niezwykle atrakcyjnych cenach. Noworoczne wietrzenie magazynów w salonie stacjonarnym Pan Materac pozwoli ci skorzystać z rabatów na komfortowe materace, stylowe łóżka oraz wyjątkowe akcesoria do sypialni. Wraz z nowym rokiem odmień swoją sypialnię i postaw na najwyższej jakości wypoczynek!

Promocją objęte zostały produkty z ekspozycji z niewielkimi defektami – szczegóły w salonach lub w kartach produktowych w sklepie internetowym. Są to w pełni wartościowe materace i łóżka, które zapewniają komfortowy, zdrowy wypoczynek. Wśród wielu przecenionych produktów dostępne są wybrane materace producentów: Sembella, Janpol, Curem, Materasso, Mollyflex, Hilding, Pan Materac oraz łóżka takich marek jak New Design, New Elegance czy Ekodom.

Wybrane produkty objęte promocjami dostępne są również na https://www.panmaterac.pl/outlet-25

Odwiedź nasz salon w Katowicach i sprawdź, jakie produkty dostępne są w niższych cenach. Nie czekaj, skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i ciesz się najwyższym komfortem snu! Promocje obowiązują w dniach 01-31.01.2023 r.

Lokalizacja salonu Pan Materac w Katowicach:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-katowice-41
Galeria RAWA HOMEPARK
al. Roździeńskiego 97
40-001 Katowice
tel.: 720 807 306
e-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 10:00 – 20:00
Niedziela (handlowa): 10:00 – 19:00

Artykuł sponsorowany


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*