Reklama

Nowe miejsca pracy w Katowicach. Międzynarodowa firma otwiera centrum obsługi klienta

Redakcja
Gigant z branży technologicznej otwiera centrum obsługi klienta w Katowicach. Globalna spółka poszukuje pracowników. Katowickie centrum Honeywell ma świadczyć usługi dla klientów w całej Europie.

Honeywell to globalna spółka, która zajmuje się obsługą klientów z różnych branż i oferuje oprogramowanie oraz sprzęt komputerowy. Do tej pory w Polsce spółka wdrożyła systemy sterowania inteligentnymi budynkami, systemy przeciwpożarowe, technologie dla Polskich Sił Zbrojnych czy systemy wykorzystywane przez PLL LOT i Grupę Azoty. Teraz firma notowana na nowojorskiej giełdzie otwiera swoje centrum obsługi klienta w Katowicach.

W związku z uruchomieniem nowej lokalizacji, Honeywell poszukuje pracowników. Katowickie centrum obsługi klienta ma świadczyć usługi dla klientów w całej Europie. Honeywell chce zatrudnić specjalistów ds. obsługi i wsparcia klientów, osoby nadzorujące obsługę klientów oraz trenerów zespołów obsługi klienta. Firma poszukuje pracowników o dużych zdolnościach komunikacyjnych, których pasją są nowe technologie. Niezbędna będzie znajomość języków obcych, w tym: angielskiego, niemieckiego, holenderskiego, włoskiego i norweskiego. Kandydaci powinni mieć przynajmniej roczne lub dwuletnie doświadczenie zawodowe w bezpośredniej obsłudze klienta lub doświadczenie w centrach obsługi na innych stanowiskach, np. w finansach lub wsparciu informatycznym.

Na razie spółka nie podaje, w którym biurowcu zlokalizowane zostanie centrum obsługi klienta w Katowicach. Wiadomo, że będzie to centrum miasta, a budynek ma być biurowcem klasy A. Trwają negocjacje dotyczące najmu biura. Honeywell na rynku polskim i w krajach Europy Środkowo-Wchodniej jest obecny od początku lat 90. W tym rejonie zatrudnia ponad 8 tys. osób.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*