Reklama

Nowe egzotyczne kierunki z lotniska w Pyrzowicach

Redakcja
W trzecim tygodniu grudnia z lotniska w Pyrzowicach wystartowały loty w trzech nowych kierunkach. Można już polecieć do Tanzanii, Kenii i Tunezji.

W czwartek 20 grudnia rozpoczęły się rejsy na tunezyjską Djerbę i do Tanzanii na wyspę Zanzibar. Djerba po raz pierwszy w historii pyrzowickiego lotniska dostępna jest w ofercie w sezonie zimowym. Pierwszym rejsiem poleciało 187 pasażerów. Zanzibar dostępny jest z Pyrzowic trzeci sezon z rzędu. Na pokładzie samolotu, którym obsłużono pierwszy rejs na Zanzibar w tym sezonie, było 182 podróżnych. Z kolei w sobotę 22 grudnia wystartowała Kenia. Na święta i wakacje poleciały tam z z Katowice Airport 184 osoby.

Katowice Airport jest największym polskim portem czarterowym. W sezonie zimowym 2018/2019 biura podróży oferują z Pyrzowic siedemnaście kierunków wakacyjnych do jedenastu państw, w tym cztery kierunki do Egiptu – Hurghada, Marsa Alam, Sharm-El-Sheikh i Taba oraz Hiszpanii – Fuerteventura, Lanzarote, Las Palmas i Teneryfa. Ponadto po jednej trasie do: Dominikany – Punta Cana, Kenii – Mombasa, Omanu – Salalah, Portugalii – Madera, Tunezji – Djerba, Turcji – Antalya, na Wyspy Zielonego Przylądka i Zanzibar oraz do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – Ras Al Khaimah.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*