Reklama

Nocne seanse w Katowicach. Kino rusza z nowym cyklem

Redakcja
Kino w Katowicach z nową ofertą. Piątkowe wieczory będzie można spędzić w kinie. Dzisiaj pierwszy pokaz z cyklu „Seans późną porą”.

Tydzień temu w Katowicach otworzyły się trzy kina. Światowid, Kosmos i Rialto cieszą się dużą popularnością, co pokazuje frekwencja. Nawet w dni powszednie publiczności nie brakuje. Zwłaszcza, że na razie duże kina pozostają zamknięte.
Teraz Światowid rusza z nowym cyklem. Zwykle ostatni pokaz rozpoczynał się tu po godzinie 20.00. Od dzisiaj kino rozpoczyna nowy cykl, czyli „Seans późną porą”. Ma to być nowa oferta dla osób, które piątkowy wieczór będą chciały spędzić w kinowym fotelu. Seanse będą rozpoczynały się o godz. 22.30.
Dzisiaj wyświetlony zostanie film „Czarownica miłości” w reżyserii Anny Biller, czyli połączenie romansu, humoru i elementów horroru, który nawiązuje do filmów z lat 60. To opowieść o pięknej wiedźmie, która chce odnaleźć miłość swojego życia. Są jeszcze wolne miejsca na ten pokaz. Bilety można kupić TUTAJ lub w kasie kina.
Kolejny nocny seans zaplanowano na 5 marca. Wtedy odbędzie się pokaz filmu „La Gomera”, czyli komedia kryminalna w reżyserii Corneliu Porumboiu, mistrza rumuńskiej Nowej Fali.

Bilety do kina Światowid kosztują: 18 zł (normalny), 15 zł (ulgowy) i 13 zł (z kartą Kaśka). Duża sala kinowa w Światowidzie może na razie pomieścić maksymalnie 111 osób.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*