Reklama

Rusza kino samochodowe przy Stadionie Śląskim

Redakcja
Kino samochodowe na Stadionie Śląskim. Od dzisiaj ruszają regularne pokazy. W ich trakcie widzowie zobaczą przez szyby własnych samochodów najciekawsze filmy z repertuaru katowickich kin studyjnych.

Rozpoczyna się cykl pokazów filmowych w kinie samochodowym przy Stadionie Śląskim. Na parkingu stanął ekran o wymiarach 5 m x 8 m. Widzowie rozsiądą się nie w kinowych fotelach, tylko na siedzeniach własnych samochodów. Od dzisiaj, przez cały lipiec i sierpień, obok Stadionu Śląskiego będzie można zobaczyć filmy z repertuaru kin studyjnych.
Jak zapowiadają organizatorzy, „w kinie samochodowym Tauron pokazywane będą najciekawsze, ambitne produkcje ostatnich lat, hity poprzedniej edycji festiwalu Transatlantyk„. Mniej znane produkcje będą pokazywane w czwartki i piątki. Filmowe propozycje zostały podzielone na dwa cykle. W czwartki zaplanowano seanse z cyklu „Szalone historie kina”, a w piątki „Zbliżenie: siła kina”.

Dzisiaj, jako pierwszy, wyświetlony zostanie „Atak paniki” w reż. Pawła Maślony. Pokaz rozpocznie się o 21.30. O tej godzinie odbywały się będą zresztą wszystkie wydarzenia Tauron Samochodowe Kino Studyjne na Stadionie Śląskim. Bramy za każdym razem będą otwarte godzinę przed seansem. Pokazy odbywają się na parkingu P3 (dojazd do bramy nr 1 B od strony Karolinki), limit uczestników to 50 samochodów. Bilety kosztują 35 zł za samochód. Można je kupować online TUTAJ lub na miejscu, płacąc gotówką.

Poniżej pełny repertuar:

CZWARTKI, cykl „Szalone historie kina”

9 lipca, 21:30
„Atak paniki (Panick Attack!)
reż. Paweł Maślona
Polska 2017, 100’

30 lipca, 21:30
„Monos – oddział małp” (Monos)
reż. Alejandro Landes
Kolumbia, Argentyna, Holandia, Niemcy, Szwecja, Urugwaj 2019, 102’

20 sierpnia, 21:30
„Gangster, glina i diabeł” (The Gangster, The Cop, The Devil)
reż. Won-Tae Lee
Korea Płd., USA 2019, 109’

PIĄTKI, cykl „Zbliżenie: siła kina”

10 lipca, 21:30
„The Florida Project”
reż. Sean Baker
USA 2017, 111’

31 lipca, 21:30
„Loveling” (Benzinho)
reż. Gustavo Pizzi
Brazylia, Urugwaj, Niemcy 2018, 95’

21 sierpnia, 21:30
„Złe wychowanie Cameron Post” (Miseducation of Cameron Post)
reż. Desiree Akhavan
USA 2018, 90’


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*