Reklama

Na ul. Mariackiej mężczyźni zderzyli się barkami. Tyle wystarczyło, żeby jeden zaatakował drugiego

Redakcja
Agresywny mężczyzna na ul. Mariackiej. Policjanci z Katowic szukają mężczyzny, który bez większego powodu zaatakował drugiego. Jego zdjęcia opublikowała komenda miejska.

Policja prowadzi postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała na ul. Mariackiej. Do nieprzyjemnej sytuacji doszło 17 lutego. Gdy 48-letni mężczyzna przechodził ze swoim kolegą przez deptak, ten drugi zahaczył barkiem mijającego ich mężczyznę. Kolega tego mężczyzny od razu uderzył 48-latka, choć to nie oni zderzyli się ramionami. Cios w twarz spowodował rozcięcie łuku brwiowego. Podejrzewany o uszkodzenie ciała był ubrany w czarną kurtkę i czarną bluzę. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają widocznych na zdjęciach mężczyzn, proszeni są o kontakt z policjantami z I komisariatu pod nr telefonu 47 85 135 00, 47 85 135 17 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

 1. Anhydryt 9 kwietnia, 2024 at 11:48 am - Reply

  Kto oglądał Boondocks? Haha

 2. obywatel 9 kwietnia, 2024 at 10:13 am - Reply

  Niestety oraz więcej osób ma problemy psychiczne. Agresja na drogach, agresja w domach i na ulicy. Mam nadzieję ze go złapią.

  • HahaHihi 10 kwietnia, 2024 at 8:13 am Reply

   Czy w katowicach kiedykolwiek zatrzymano kogoś na podstawie nagrań z monitoringu?
   Wątpię. Dobrze, że nie 17 lutego 2015 roku.

Dodaj komentarz

*
*