Reklama

Na Skarbku będzie kilka neonów

Grzegorz Żądło
Powoli kończy się remont Skarbka. Po jego zakończeniu, na tym domu handlowym będzie świeciło kilka neonów. Pierwszy już został zamontowany.

Od kilku miesięcy trwa remont Skarbka. Jego najbardziej widoczne efekty to nowe łuski, które zastąpiły te oryginalne oraz przeszklenie ostatniej kondygnacji, na której znajdzie się klub Pomarańcza. Teraz kolejnym charakterystycznym elementem budynku będą neony. Z trzech stron zostaną zamontowane napisy “Skarbek”. Pierwszy neon już wisi. – Te trzy neony będą połączone trzema liniami rurek, także można powiedzieć, że Skarbek będzie otoczony neonami – mówi Paweł Krzywdziński z firmy Raz Dwa, która na zlecenie PSS Społem zajmuje się identyfikacją wizualną sklepu.

Łącznie na Skarbku będzie prawie 500 metrów neonowych rurek. – Zarówno te linie, jak i blokowe litery nazwy sklepu to nawiązanie do oryginalnych neonów, które kiedyś wisiały na Skarbku – mówi Krzywdziński.

Firma czeka teraz aż zakończy się montaż łusek na budynku. Neony będą ostatnim elementem zewnętrznego wystroju Skarbka. Przypomnijmy, że na budynek nie wróci już telebim, na którym wyświetlane były reklamy.


Tagi:

Komentarze

  1. Jan 11 marca, 2019 at 7:29 am - Reply

    Prawie jak Las Vegas. Proponuje zająć się slamdami Bogucic Dabrowki Zależa itd. Trujących smrod em z kompostowni przy ul. Milowic kiej.

Dodaj komentarz

*
*