Reklama

Muzeum Śląskie ze specjalną ofertą na majówkę

Fot. Tomasz Żak/biuro prasowe UMWŚ.

Ł. K.
Zwiedzanie industrialnych przestrzeni dawnej kopalni „Katowice”, wyjazd na wieżę szybu „Warszawa II i darmowe zajęcia jogi na świeżym powietrzu. To propozycje Muzeum Śląskiego na majówkę.

„Bilet industrialny” będzie dawał możliwość zwiedzenia budynku warsztatu mechanicznego oraz kuźni wybudowanych na początku XX wieku. Każdy, kto go kupi, będzie też mógł wjechać windą na 40-metrowy punkt widokowy na wieży szybu „Warszawa II”. Bilet kosztuje 4 zł (ulgowy) i 6 zł (normalny). Poza tym, nowością w cenniku, jest też osobny bilet wstępu na wystawy czasowe, upoważniający do zwiedzania dwóch siedzib Muzeum Śląskiego. Jego cena to 14 zł (normalny) i 9 zł (ulgowy).

Już teraz muzeum zaprasza na zajęcia jogi. Mają się one odbywać na trawniku obok szybu. Co niedzielę, od 7 maja, wykwalifikowani instruktorzy będą czekali na chętnych o godzinie 10. Zajęcia mają trwać 1,5 godziny. Jeśli pogoda nie będzie dopisywała, to zajęcia będą się odbywały w budynku Centrum Scenografii Polskiej.

W dniach 1-3 maja Muzeum Śląskie będzie otwarte w godzinach 10-20. Szczegóły, dotyczące majówki w muzeum, można znaleźć TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*