Reklama

Młoda kobieta popchnęła starszą. 71-latka upadła i złamała rękę

Redakcja
Policjanci z Katowic szukają młodej kobiety, która popchnęła seniorkę w centrum miasta. Jak wynika z nagrań, zrobiła to celowo i z dużą siłą.

Młoda kobieta poszukiwana przez katowickich policjantów. Kobieta widoczna na zdjęciu opublikowanym przez komendę jest podejrzewana o uszkodzenie ciała 71-latki. 12 grudnia 2022 roku obie kobiety mijały się w okolicy drzwi ruchomych pomiędzy Galerią Katowicką a dworcem kolejowym. Wtedy młodsza popchnęła celowo i z dużą siłą tę starszą. 71-latka, upadając na posadzkę, złamała rękę. Podejrzewana kobieta po popchnięciu seniorki odeszła z miejsca zdarzenia. Wizerunek kobiety zarejestrowały kamery monitoringu. Jak mówi podkom. Agnieszka Żyłka, oficer prasowa KMP w Katowicach, na nagraniach widać, że nie było to przypadkowe zachowanie i nie wynikało z tego, że kobiety na siebie wpadły. Policjanci ustalili, że między kobietami nie doszło nawet do kontaktu słownego. Nie wiadomo dlaczego podejrzewana  zaatakowała w ten sposób 71-latkę. Policja prosi o pomoc w namierzeniu młodej kobiety.

Świadkowie zdarzenia oraz osoby, które rozpoznają widoczną na zdjęciach kobietę, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 79 lub pod adresem e-mail: [email protected]


Tagi:

Komentarze

  1. Mieszkaniec centrum 6 kwietnia, 2023 at 9:48 am - Reply

    Beneficjentka tik-toka i bezstresowego wychowania …

Dodaj komentarz

*
*