Reklama

Miasto szuka chętnych na teren na Muchowcu. Ten sam, gdzie funkcjonowało Sezo’novo

Od dwóch lat na tym terenie działa Sezo'novo.

Ł. K.
Zakład Zieleni Miejskiej chce wynająć teren przy parkingu na Muchowcu. Od dwóch lat dzierżawca był ten sam. Czy tak będzie tym razem okaże się po rozstrzygnięciu konkursu.

Przez ostatnie dwa lata stał tu kontener, serwowano w nim m in. pizzę. Sezo’novo wrosło już w przestrzeń znajdującą się przy parkingu na ul.Trzech Stawów, obok toru dla rolkarzy. Założyciel lokalu, Przemysław Błaszczyk, zapowiada, że w tym roku zamierza wystartować w konkursie. Jeśli uda się go wygrać, Sezo’novo będzie przez kolejny sezon działało w tym miejscu.

Umowa dzierżawy jest podpisywana na sezon od maja do października. Może też zostać przedłużona, na maksymalnie 3 lata. Natomiast w okresie jesienno-zimowym, gdy prowadzenie działalności jest praktycznie niemożliwe, dzierżawca może wnioskować o obniżenie stawki czynszu. Ten wynosi minimalnie 932,34 zł brutto miesięcznie (w cenie zawiera się podatek od nieruchomości). Konkurs wyłoni dzierżawcę, który zadeklaruje najwyższą stawkę czynszu. Może nim zostać każdy kto prowadzi działalność gospodarczą. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, wstępne zainteresowanie wyraziło kilkanaście firm.

Teren jest przeznaczony wyłącznie na działalność usługową. Jego powierzchnia wynosi 836 m kw. Oferty można składać do 27 marca, do godziny 10, w siedzibie Zakładu Zieleni Miejskiej (ul. Kościuszki 138, p. 2). W tym samym terminie nastąpi otwarcie ofert. Szczegóły konkursu i formularz są dostępne TUTAJ.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*