Reklama

Lidl zmienia godziny otwarcia sklepów

Redakcja
Popularna sieć sklepów wprowadza zmiany w godzinach otwarcia sklepów. Niedawno Lidl chwalił się większą dostępnością dla klientów. Teraz praca dyskontów wraca do normy.

Przed świętami wielkanocnymi sieci sklepów spożywczych wprowadzały różnorodne udogodnienia dla klientów. Wtedy obowiązywały ostrzejsze obostrzenia dotyczące robienia zakupów. W sklepie mogło się znajdować po trzy osoby na każdą kasę. Dlatego Lidl był w większości otwarty w godz. 6.00-24.00, a na os. Paderewskiego działał całą dobę.
W tym tygodniu ograniczenia się zmieniły. Teraz liczy się powierzchnia sklepu, a nie liczba kas. W sklepach do 100 m kw. mogą przebywać cztery osoby na jedną kasę. Natomiast w tych o powierzchni powyżej 100 m kw. obowiązuje zasada jednej osoby na 15 m kw.

Sieć sklepów Lidl wprowadza w związku z tym nowe godziny otwarcia. Nadal będą one w wielu miejscach dłuższe niż przed wybuchem epidemii koronawirusa. Jednak zostały skrócone w porównaniu do tych, które były przed Wielkanocą. W Katowicach łatwo będzie zapamiętać, jak czynne są sklepy Lidl. Wszystkie 13 placówek na terenie miasta są otwarte  godzinach 6.00-22.00, niezależnie od dnia, również w niedziele handlowe.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*