Reklama

Kolejny radny będzie pracował w miejskiej spółce

Redakcja
Damian Stępień jest kolejnym radnym Forum Samorządowego i Marcin Krupa, który będzie pracował w miejskiej spółce. Jak poinformował urząd miasta, od stycznia będzie dyrektorem ds. organizacyjnych w Miejskim Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej. Wcześniej w spółce takiego stanowiska nie było.

Zmiany w strukturach przedsiębiorstwa mają na celu poprawić funkcjonowanie m.in. Działu Obsługi Klienta, a także wprowadzić odpowiednie narzędzia informatyczne dla usprawnienia komunikacji z mieszkańcami i stworzenia funkcjonalnego systemu zarządzania relacjami z odbiorcami oferowanych przez spółkę usług – pisze w komunikacie UM Katowice.

Przez ostatnich kilka lat Damian Stępień pracował w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Katowicach.

To kolejny radny Forum Samorządowego i Marcin Krupa, który znalazł pracę w miejskiej spółce. Niedawno dyrektorem ds. PR nowej miejskiej spółki – Katowickiej Agencji Wydawniczej – został Adam Skowron, który wcześniej pracował w Katowickim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Z kolei dyrektorem ds. basenów w Katowickich Wodociągach jest radny Tomasz Szpyrka.


Tagi:

Komentarze

 1. Sebastian 31 grudnia, 2021 at 7:39 am - Reply

  Strasznie to nieprzejrzyste i budzące wątpliwości.
  Żeby być dyrektorem, kierownikiem trzeba dysponować pewnymi kompetencjami i z reguły wygrać konkurs lub spełnić warunki zatrudnienia na takim stanowisku.
  Żeby zostać radnym nie trzeba legitymować się żadnymi kompetencjami.
  Czy można prosić o wyłuszczenie jakim doświadczeniem i umiejętnościami może pochwalić si ww. radny?

 2. Er 30 grudnia, 2021 at 4:22 pm - Reply

  Upychanie kolegów na nowe stanowiska masakra a śmieci i syf na ulicach !!!! Ważne żeby koledzy mieli pracę!!! Katowice miasto betonu i patologii !

Dodaj komentarz

*
*