Reklama

Kolejna szansa na bilety za 1 zł na autobusy i tramwaje

Ł. K.
Pasażerowie komunikacji mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Po raz kolejny w aplikacji mobilnej pojawiła się pula biletów za 1 zł. Żeby je kupić, trzeba się spieszyć.

To kolejna odsłona akcji promocyjnej dla pasażerów KZK GOP. Do sprzedaży trafiło w piątek kolejne 100 tys. biletów w cenie 1 zł. Aby wziąć udział w promocji, należy zainstalować aplikację mobilną i zarejestrować swoją kartę płatniczą.  Z promocji mogą skorzystać zarówno obecni, jak i nowi użytkownicy. Dzięki aplikacji mPay można kupować bilety za pomocą telefonu. Wcześniej należy jednak założyć portfel cyfrowy Masterpass i zweryfikować kartę płatniczą. Wtedy użytkownik uzyskuje dostęp do tańszych biletów. Te kupuje się już w trakcie jazdy autobusem lub tramwajem, bo bilet jest od razu kasowany.

W promocji dostępne są tylko bilety jednorazowe, których regularna cena nie przekracza 9 zł i nie jest niższa niż 1,10 zł. Promocji podlegają bilety normalne i ulgowe na tramwaje i autobusy w KZK GOP i MZKP:

– na 3 i więcej miast lub 1 godzinę od momentu skasowania,

– na 2 miasta lub ważne pół godziny od momentu skasowania,

– na 1 miasto lub ważne 15 minut od momentu sakasowania,

– na przewóz bagażu przez 1 godzinę od momentu skasowania.

Aplikacja mPay jest dostępna na telefony z systemami Android, iOS i Windows Phone. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny TUTAJ. Promocja na bilety za 1 zł jest ważna do wyczerpania puli.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*