Reklama

Koleje Śląskie z promocją na ferie. Za darmo pociągami pojadą dzieci i młodzież

Redakcja
Koleje Śląskie będą woziły niektórych pasażerów za darmo. W trakcie przerwy w szkole przewoźnik uruchomi ofertę “Kolej na ferie”. Dzięki niej uczniowie oraz najmłodsze dzieci pojadą bezpłatnie pociągami.

Przez dwa tygodnie w trakcie tegorocznych ferii Koleje Śląskie uruchomią specjalną ofertę. Będzie ona skierowana do dzieci i młodzieży, ale również do ich rodziców. – To oferta dla osób młodych, skoro ich rodzice finansują transport publiczny ze swoich podatków, to w ten sposób odciążamy ich finansowo, proponując darmowe przejazdy ich dzieciom – mówi Michał Woś, członek zarządu województwa.

Tą ofertą władze województwa chcą nie tylko promować transport publiczny oraz Koleje Śląskie, ale również region. Z promocji będą mogły skorzystać również dzieci nie mieszkające w woj. śląskim. Każdy, kto będzie chciał bezpłatnie pojechać pociągiem Kolei Śląskich, musi mieć przy sobie ważną legitymację szkolną. Ofertą objęte są również dzieci przedszkolne. W ich wypadku wystarczy dokument potwierdzający wiek. Koleje Śląskie w ramach “Kolei na ferie” będą woziły za darmo w obrębie całej sieci. Do wyboru są nie tylko najpopularniejsze zimą miejscowości w Beskidach jak Ustroń, Wisła czy Zwardoń, ale również Zakopane. W okresie ferii Koleje Śląskie będę kursowały do stolicy polskich Tatr codziennie.

Oferta będzie obowiązywała od 9 do 24 lutego, czyli w czasie ferii uczniów w woj. śląskim. Jedynym odcinkiem, który nie zostanie objęty promocją jest ten przygraniczny na linii Chałupki – Bohumin.


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*